Mecidiye Mah. Çevirmeci Sk. No:60/6 Ortaköy - Beşiktaş / İstanbul
+902122756983
Burcu.Gunata@fastbilgisayar.com

Outsource Hizmetler

Tüm IT Çözümlerinde Yanınızdayız

outsource hizmetlerOutsource hizmetler (dış kaynak kullanımı) bir şirketin asıl uzmanlık alanına odaklanıp uzmanlık alanı dışındaki konularda konunun uzman şirketlerinden hizmet alması anlamına gelmektedir. Günümüzde şirketler rekabetçi iş dünyasının şartları gereği sadece kendi profesyonel kabiliyetleri üzerine odaklanarak başarılı olabilmekte hatta varlıklarını devam ettirebilmektedirler.

Tüm sektörlerin günümüzde ihtiyaç duyduğu temel alan olan bilişim teknolojileri alanında ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için kalifiye personel, altyapı, donanım ve yazılım gibi birbirinden farklı alanlara yatırım yapmaları zorunluluğu doğmuştur. Tüm bu süreçlerin toplam maliyeti ise genellikle çok yüksektir. Bu sebepten dolayı kârlılık oranlarının çok düştüğü günümüz rekabetçi iş dünyasında şirketler bilişim teknolojileri ihtiyaçlarını bizimle karşılayabilirsiniz.

  • Full time ve yarı zamanlı veya müşterinin isteğine göre haftada birkaç gün personel bulundurma olarak özetleyebiliriz.
  • Personelin tüm giderleri (Maaş, SSK, Yol, Yemek Vs.) bize ait olup firmaya tamamen gider olarak gösterebileceği bir hizmet faturası kesilmektedir.
  • Bu hizmet kapsamında personelin hasta olması izin vb durumlarda yerine başka bir personel konumlandırarak hizmet sürekliliği sağlanmaktadır.           OUTSOURCING-Full time ve yarı zamanlı veya müşterinin isteğine göre haftada birkaç gün personel bulundurma olarak özetleyebiliriz.
  • Personelin tüm giderleri (Maaş, SSK, Yol, Yemek Vs.) bize ait olup firmaya tamamen gider olarak gösterebileceği bir hizmet faturası kesilmektedir.
  • Yapılan tüm çalışmalar günlük olarak raporlanır ve hard copy olarak bakım faturası ile olarak ilgili kişilere iletilir.
WhatsApp chat